Adventní benefiční koncert - skupina Vltava

Datum konání akce:

Srdečně Vás zveme na tradiční adventní benefiční koncert, který se letos uskuteční v úterý 3. prosince od 19 hodin v atriu vysoké školy CEVRO Institut. Letos vystoupí hudební skupina VLTAVA.

Stejně jako v minulých letech bude výtěžek celé akce věnován dvěma tradičním partnerům školy - Dětskému domovu Radost a Chráněné dílně A MANO. Součástí sbírky bude také výtěžek z prodeje vstupenek a vánočního cukroví napečené studenty, pedagogy a zaměstnanci vysoké školy CEVRO Institut. Kromě toho můžete přispět formou zakoupení některého z výrobků klientů chráněné dílny A MANO na “Vánočním jarmarku” resp. zakoupením nápojů a pamlsků v kavárně, kterou budou tito klienti provozovat v klubu Ponorka před a po koncertě. Vánoční Jarmark i kavárna pro Vás budou otevřeny už od 18 hod.

Vstupenky v symbolické hodnotě 200 Kč si můžete zakoupit u Šárky Josefíny Sloukové, asistentky vedení školy (kontakty: e-mail info@vsci.cz, tel. 221 506 777).

Několik posledních vstupenek je stále k prodeji!

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit - a přesto chcete přispět, můžete. Prostředky převeďte na účet školy, my Vaši podporu předáme společně s celkovou vybranou částkou přímo na koncertě oběma subjektům, nebo si můžete vybrat jen jeden z nich a přispět na vybraný účet přímo:

ČÍSLA ÚČTŮ:

VŠ CEVRO Institut, z.ú.: 2261283001/5500

Dětský Domov Radost: 111777111/0600

Chráněná dílna A MANO: 500555555/0300

Jako variabilní symbol uveďte číslo 03122019 a do zprávy platby Vaše jméno a příjmení (pokud jste právnická osoba, tak název společnosti).

Fotogalerii z minulých ročníků si můžete prohlédnout zde.

Galerie