Adventní benefiční koncert – Prague Cello Quartet

Datum konání akce:

Ve středu 6. prosince 2017 v 19 hod. pořádáme náš tradiční adventní benefiční koncert, na kterém letos vystoupí čtyři mladí violonecellisté v unikátním uskupení Prague Cello Quartet. Jejich repertoár zahrnují jazzové, klasické skladby, ale i moderní či filmové hity. 

Během tohoto večera pomáháme partnerům, kteří nás potřebují. Jsou to děti z dětského domova RADOST a mladí lidé s mentálním či kombinovaným postižením z chráněné dílny A MANO.
 
Přijďte si užít kvalitní hudbu i adventní atmosféru. Mimo koncert Vás čeká „Vánoční jarmark“ domácího cukroví. Rovněž náš studentský klub Ponorka bude pro tento den zcela v rukou mladých lidí z dílny A MANO. I tento výtěžek bude směřovat na dobrou věc. Na místě můžete pod stromeček svým bližním nakoupit také drobné dárky z dílny A MANO.
 
O koncert je velký zájem, zajistěte si, prosím, své místo včas zakoupením vstupenky (v symbolické hodnotě 100 Kč) u Michaely Janečkové telefon 221506777 nebo michaela.janeckova@vsci.cz.
 
Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit a přesto chcete přispět, můžete tak učinit následujícím způsobem: prostředky můžete převést na účet školy, my Vaši podporu předáme společně s celkovou vybranou částkou přímo během večera na podiu oběma subjektům nebo si můžete vybrat jen jeden z nich a přispět na účet přímo.

 
ČÍSLA ÚČTŮ
VŠ CEVRO Institut, z.ú.: 2261283001/5500
Dětský Domov Radost: 111777111/0600
Chráněná dílna A MANO: 236394878/0300
Jako variabilní symbol uveďte své IČO (pokud jste právnická osoba, pokud ne - bez VS), do popisu platby slovo "benefice".